Obecný ples v Sokolovciach 02/2017

Na tohtoročnom Obecnom plese sa tancovalo a zabávalo až do rána bieleho. Večer otvoril úvodný tanec Kizomby a Salsy Bratislavských tanečníkov Salsa Vision, ktorí nás sprevádzali po celý večer a dokonca nám aj ukázali základy salsy. Nechýbal ani prvý valčík nášho starostu s manželkou, po ktorom sa na parket pridali aj ostatní a poriadne to "roztočili". Svoje umenie nám predviedli aj orientálne a brušné tanečnice Shams, na ktorých zúčastnení páni mohli nechať oči. Dámy sa ale nenechali zahanbiť a na záver tohto vystúpenia sa tiež pridali k orientálnym rytmom. Nechýbala ani tombola, ktorá bola skutočne bohatá a výhercovia si odniesli televízie, práčku, mixér, čistič okien, či iné prístroje, ale aj darčekové koše a ďalšie prekvapenia. Ani po rozdaní tomboly však večer neskončil a bavili sme sa až do (ne)skorých ranných hodín ;)

Prinášame pár fotiek na ukážku:
Ukážka z fotogalérie z obecného plesu v Sokolovciach

komplentú fotogalériu nájdete na:
Fotogaléria z obecného plesu v Sokolovciach

Zdielať na Facebooku